Výkup, ocenění a příjem známek do aukce

Chcete prodat či ocenit známky? 

Ocenění Vaší sbírky nabízíme jako službu zdarma, známky můžeme po ocenění ihned odkoupit na přání klienta, převzít do komisního prodeje či dalším způsobem je převzetí zboží do naší aukce.

Aukce pořádáme několikrát do roka, neúčtujeme žádné jiné poplatky (za položku, za obrázek, skladné, ), vše je u nás zdarma, bereme si provizi pouze při prodeji známek, pracujeme s nejnižší provizí v ČR - pracujeme 0 - 15  %, záleží nejen na objemu daného materiálu, ale také jeho zajímavosti a prodejnosti a obtížnosti zpracování - s námi se rozumně domluvíte :-) 

 

Informace pro dodavatele:

Na známky ihned můžeme vyplatit zálohu 100 % z vyvolávacích cen při převzetí či sepsání smlouvy. Můžeme také koupit celou sbírku v naší prodejně či přímo u klienta.

Pracujeme s nejnižší provizí pro kupujícího, i prodávajícího - proto můžeme dosahovat nejvyšších dosažených cen a nejvyšších výplat pro dodavatele!

Pro stále klienty je možnost po předchozí dohodě nakupovat na splátky, samozřejmě bez úroku, či zápočtem prodeje na aktuální či budoucí aukce.

Neúčtujeme žádné poplatky za položku, či obrázek, velmi nízká! Provize pro prodávajícího pouze z úspěšného prodeje. Provize činní 0 - 15 %, obvyklá provize 12,1 % , u lepších položek 6,1 % či dle dohody :-)

Vyplácíme dodavatele do 14 dní od skončení aukčního dne, provádíme zápočty oproti nákupu či na požádání klienta vyplatíme dva dny ihned po aukci.

 

ceny jsou již včetně dph

Při převzetí známek do aukce podepíšeme s klientem smlouvu, pořídíme fotodokumentaci, sepíšeme položky, na přání klienta při převzetí do aukce můžeme vyplatit ihned 100 % vyvolávací ceny a všechny dodavatele vyplácíme do 14 dní od skončení aukce.

Nejrychlejší způsob pro ocenění sbírky je poslat email s přílohou ( lepší než využívat formulář vpravo) 

 

Filatelie Praha s.r.o.
E-mail: info@filatelie-flaska.cz
Mgr Petr Flaška - tel. 723 344 415
Ing. Richard Flaška - tel. 602 261 133

 

Pro zaslání souborů můžete využít také formulář

Zašlete nám prosím ve zprávě popis nabízené sbírky a připojte fotografie.

SouborStav
Nahrávejte nejvíce 10 souborů o maximální velikosti 20MB.