Aktuální aukce

Příjem zboží probíhá, prosím kontaktujte nás 

Připravujeme pro Vás další aukce a příjímáme zboží!

Aukce sálová/internetová červen 2023 - příjem zboží stále probíhá.
Naše společnost dostala příležitost uspořádát internetou a sálovou aukci v prostorách národního muzea v Bratislavě, při příležitosti BRATISLAVAFILA 2023. Aukce se bude konat v sobotu 3. června od 13 :00.
Jedná se o naši první sálovou aukci, proto budeme isulovat, aby aukce byla sběratelsky zajímavá, bude obsahovat pouze jen přibližně 400 - 500 položek s tištěným katalogem.

 

Úterý - Čtvrtek 10:00 - 11:30 / 12:30 - 16:00 
(dle domluvy lze i v jiné dny, či v jiné hodiny - není to pro nás problém) 
Pátek - Pondělí zavřeno 

Informace pro dodavatele:

Na známky ihned můžeme vyplatit zálohu 100 % z vyvolávacích cen při převzetí či sepsání smlouvy. Můžeme také koupit celou sbírku v naší prodejně či přímo u klienta.

Pracujeme s nejnižší provizí pro kupujícího, i prodávajícího -  proto můžeme dosahovat nejvyšších dosažených cen a  nejvyšších výplat pro dodavatele ! 

Pro stále klienty je možnost po předchozí dohodě nakupovat na splátky,  samozřejmě bez úroku, či zápočtem prodeje na aktuální či budoucí aukce. 

Neúčtujeme žádné poplatky za položku, či obrázek, velmi nízká ! Provize pro prodávajícího pouze z úspěšného prodeje. Provize činní 0 - 15 %, obvyklá provize 12,1 % , u lepších položek 6,1 %  či dle dohody:-) 

Vyplácíme dodavatele do 14 dní od skončení aukčního dne,  provádíme zápočty oproti nákupu či  na požádání klienta vyplatíme  dva dny ihned po aukci.