Příjem zboží do následující aukce probíhá do 21. března Přidáno: 20. 2. 2023

Příjem zboží probíhá do 21. března

Aukce internetová mini- duben 2023 - příjem zboží do 21. března 

Aukce sálová/internetová červen 2023 - příjem zboží do 21. března 

 Naše společnost dostala  příležitost uspořádát  internetou a sálovou aukci u příležitosti výstavy poštovních známek, BRATISLAVAFILA 2023. Aukce se bude konat v sobotu 3. června od 9:30 .

Jedná se o naši první sálovou aukci, proto budeme usilovat, aby aukce byla sběratelsky zajímavá,  bude obsahovat pouze jen přibližně 600 - 700  položek  s tištěným katalogem. Vyvolávací ceny od 4000 kč. 

Příjem do dalších aukcí probíhá do 

Aukce pořádáme několikrát do roka, neúčtujeme žádné jiné poplatky (za položku, za obrázek, skladné, ), vše je u nás zdarma, bereme si provizi pouze při prodeji známek, pracujeme s nejnižší provizí v ČR - pracujeme 0 - 15  %, záleží nejen na objemu daného materiálu, ale také jeho zajímavosti a prodejnosti a obtížnosti zpracování - s námi se rozumně domluvíte :-) 

Informace pro dodavatele:

Na známky ihned můžeme vyplatit zálohu 100 % z vyvolávacích cen při převzetí či sepsání smlouvy. Můžeme také koupit celou sbírku v naší prodejně či přímo u klienta.

Pracujeme s nejnižší provizí pro kupujícího, i prodávajícího - proto můžeme dosahovat nejvyšších dosažených cen a nejvyšších výplat pro dodavatele!

Pro stále klienty je možnost po předchozí dohodě nakupovat na splátky, samozřejmě bez úroku, či zápočtem prodeje na aktuální či budoucí aukce.

Neúčtujeme žádné poplatky za položku, či obrázek, velmi nízká! Provize pro prodávajícího pouze z úspěšného prodeje. Provize činní 0 - 15 %, obvyklá provize 12,1 % , u lepších položek 6,1 % či dle dohody :-)

Vyplácíme dodavatele do 14 dní od skončení aukčního dne, provádíme zápočty oproti nákupu či na požádání klienta vyplatíme dva dny ihned po aukci.

ceny jsou již včetně dph

Při převzetí známek do aukce podepíšeme s klientem smlouvu, pořídíme fotodokumentaci, sepíšeme položky, na přání klienta při převzetí do aukce můžeme vyplatit ihned 100 % vyvolávací ceny a všechny dodavatele vyplácíme do 14 dní od skončení aukce.